ال جی  innotek سنسورقابل انعطاف،بادوام و مقاوم در برابر دما ارائه کرد.

این شرکت سنسوری برای چرخ دنده های ورزشی هوشمند، توانبخشی و حتی تنظیم خودکار صندلی خودرو ساخت. شرکت ال جی گوشی های هوشمند، تلویزیون، یخچال و جاروبرقی هوشمند رباتی به جهانیان عرضه کرده است.البته در آینده محصولات هوشمند بیشتری همچون محصولات پیشین خود مانند سنسورهای تشخیص اثر انگشت در گوشی های هوشمند و دوربین های ماژولار با زاویه وسیع را ارائه خواهد کرد.

سنسور قابل انعطاف برای اندازه گیری میزان فشار یکی دیگر از محصولات امروزی این شرکت محسوب می شود. این سنسور از مواد سخت ساخته شده و فشار وارد بر سطح را اندازه گیری می کند. سنسور جدید از پلی اورتان با قابلیت کشسانی بالا ساخته شده که مناسب لباس های پوشیدنی است. این مواد بین الیاف الکتریکی با قابلیت تشخیص قطب الکتریکی، تغییر شکل مواد و استفاده از آنها به دلیل کیفیت و میزان فشار استفاده می شود.

این سنسور در دمای بین منفی 40 درجه سانتیگراد و وزن 70 کیلوگرم مقام است و در لباس و خودرو مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده  از سنسور ال جی در خودروها موجب بهینه شدن موقعیت قرار گرفتن افراد در خودرو می شود.

به طور مثال در ورزش نیز از سنسور ال جی در دسته گلف هوشمند با احساس فشار دست شما برای بهبود ضربه استفاده می شود. همچنین در برنامه های کاربردی پزشکی، کفپوش اتاق، توانبخشی و تعادل بیماران در طول درمان استفاده خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *